Age of Magic v1.7.6 Hileli Mod APK

Sponsor Bağlantılar (1)

Age Of Magic oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürüm versiyonunda hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Hileli apk sayesinde oyunda aldığınız hasarları anında iyileştirme olarak size dönecek ve yenilmez olacaksınız. Güncel ve aktif olarak hileli apk çalışmaktadır en son sürüme güncellenmiştir.

Age of Magic v1.7.6 Hileli Mod
Age of Magic v1.7.6 Hileli Mod APK
Android cihazınızda oynayabileceğiniz Google Playstore'de sevilerek oynanan oyunlar arasında yer edinmiş olan Age of Magic oyunu popüler bir rol oyunlardan biridir. Karekteriniz ile zorlu düşmanlara karşı savaşarak karekterinizi geliştiriyor ve yenilmez bir savaşcı haline getiriyorsunuz. Zorlu savaşlar, inanılmaz grafikler, ve kontrolleri ile bu savaş da yer almak için hemen aşağıdaki hileli apk indirin ve oyuna giriş yapın.

TANITIM VİDEO


KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI
  1. Öncelikle oyun cihazınızda kurulu ise silip bu apk kurunuz. 
  2. Aşağıdaki obb. data dosyasını indirmeniz gerekmektedir aksi halde oyunu açamazsınız.
  3. Aşağıda yer alan obb. data dosyasını indirin ve Android sistem klasöründe yer alan obb. klasörünün içerisine çıkarmanız gerekmektedir. Rar programı yardımı ile obb. data dosyasını obb klasörünün içerisine çıkarın.
  4. Ardından apk indirin ve kurulumunu yaparak oyuna sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.
ÖZELLİKLER
  • İsim: Age Of Magic
  • Sürüm: 1.7.6
  • Özellik: Hasarsızlık ve yenilmezsiniz hileli mod apk
  • Root: Gerekmez
  • Durum: Çalışıyor
  • Güncelleme: 09.11.2018
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar (2)