YENİ:

Advertisement

The Simpsons: Tapped Out v4.35.0 Hileli Mod APK

Advertisement
 The Simpsons: Tapped Out v4.35.0 Hileli Mod APK
Advertisement
Okunuyor The Simpsons: Tapped Out v4.35.0 Hileli Mod APK

The Simpsons: Tapped Out oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en son sürüm hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Hileli apk sayesinde oyunda yer alan market bölümünü ücretsiz kullanabilir dilediğiniz herşeyi satın alabilirsiniz.

The Simpsons: Tapped Out v4.35.0 Hileli Mod
The Simpsons: Tapped Out v4.35.0 Hileli Mod APK

Google Playstore’de klasik oyunlar arasında popüler bir oyun olan The Simpsons ailesinin oyunundan biri ve EA tarafından yayınlanmış ve milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanmış ve indirilmiş bir oyun olan The Simpsons: Tapped Out oyunu için bu hileli apk indirerek oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkararak oyunun market bölümünden ücretsiz bir şekilde dilediğiniz herşeyi satın alabilirsiniz. 100 Milyon kişi tarafından indirilmiş ve popüler bir oyun olan The Simpsons: Tapped Out oyununu hileli ve en son sürüm olarak aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilir cihazınıza kurarak hileli olarak oynayabilirsiniz.

THE SİMPSONS: TAPPED OUT HİLELİ MOD APK NASIL KURULUR?

  1. Oyun eğer Android cihazınızda yüklü ise silip bu hileli apk kurmanız gerekmektedir aksi halde hileli olarak oynayamazsınız.
  2. İndirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  3. İndirme bağlantısından gerekli olan apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna sorunsuz hileli olarak giriş yaparak oyunu hileli olarak oynayabilirsiniz.
  4. Alternatif indirme bağlantısı eklenmiş olup eğer ilk link açılmaz veya çalışmaz ise ikinci alternatif indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
İsim: The Simpsons: Tapped Out
Sürüm: 4.35.0
Özellik: Market hileli ücretsiz satın alma işlemi yapabilirsiniz.
Root: Gerekmez

VİDEO TANITIMI

THE SİMPSONS: TAPPED OUT HİLELİ MOD APK İNDİR

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle