YENİ:

Advertisement

New Star Manager v1.0.1 Hileli Mod APK

Advertisement
 New Star Manager v1.0.1 Hileli Mod APK
Advertisement
Okunuyor New Star Manager v1.0.1 Hileli Mod APK

New Star Manager oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu yayınlanan hileli apk en son sürüm olup sorunsuz çalışmaktadır. Hileli apk sayesinde sınırsız para hileli ve ve stadyumlarınızı ücretsiz bir şekilde yükseltebiliceksiniz.

New Star Manager v1.0.1 Hileli Mod
New Star Manager v1.0.1 Hileli Mod APK

New Star Manager ile hayalinizdeki takımı yaratın ve şampiyonluk mücadelesi için kıyasıya yarışın hayalinizdeki kadroyu oluşturun. Kazanmak için en iyi taktikleri uygulayın ve takımınızın mücadelesini etkili kılın. Tam takım kontrolleri ile takımınızın kontrolü %100 sizde olacak. Saha dışı olaylara el atın ve oyuncularınızı motive edin. Five Aces Publishing Ltd. tarafından yayınlanmış ve 100 bin kişi tarafından indirilmiş popüler oyunlardan biri olan New Star Manager oyununu aşağıdaki indirme bağlantılarından indirebilir ve hileli olarak en son sürümünü oynayabilirsiniz.

NEW STAR MANAGER HİLELİ MOD APK NASIL KURULUR?

  1. Oyunu hileli oynayabilmek için eğer oyun cihazınızda yüklü ise silip bu apk kurmalısınız.
  2. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra apk dosyasının indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

  • İsim: New Star Manager
  • Sürüm: 1.0.1
  • Özellik: Hileli apk (para,stadyum geliştirme,)
  • Root: Gerekmez
  • Durum: Çalışıyor (08.10.2018)

NEW STAR MANAGER HİLELİ MOD APK İNDİR

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ 

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle