Galaxy Attack: Alien Shooter v6.03 Hileli Mod APK

Sponsor Bağlantılar (1)

Galaxy Attack: Alien Shooter oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Hileli apk en son sürüm olup sorunsuz çalışmaktadır hileli apk sayesinde oyunda sınırsız para hileli ve sınırsız kristal hileli olarak oynayabiliceksiniz ve oyunda temel ihtiyacınız olan para ve kristale sınırsız sahip olucaksınız.

Galaxy Attack: Alien Shooter v6.03 Hileli Mod
Galaxy Attack: Alien Shooter v6.03 Hileli Mod APK

Oyunda geminiz ile uzay boşluğunda karşınıza çıkacak zorlu düşmanlara karşı amansız bir mücadeleye girip onlara karşı zafer kazanarak devasa gemilere sahip olacak ve zorlu mücadelelere çıkarak onlara karşı herzaman zafer kazanmak için mücadele ediceksiniz. Uzay boşluğunda düşmanlarınıza karşı 1-1 3-3 çok oyunculu mod da meydan da okuyabilirsiniz. Zorlu düşmanlar karşı aktif olan becerilerini onlara karşı kullanarak etkisi hale getirebilirsiniz. Oyun birbirinden zorlu 120 bölümden oluşmaktadır. Zorlu patron savaşları ile onlara karşı meydan okuyabilirsiniz. Silah ve lazerlerinizi üst seviyelere yükseltin ve patronlara karşı üstünlük herzaman sizde olsun.

TANITIM VİDEO


KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI
  1. Oyun cihazınızda yüklü ise silip bu apk kurmalısınız aksi halde hileli olarak oynayamazsınız.
  2. Alternatif indirme bağlantısı eklenmiş olup eğer ilk link açılmaz veya çalışmaz ise ikinci alternatif indirme bağlantısından indirebilirsiniz.
  3. İndirme bağlantılarına tıkladığınızda 5 saniyelik reklam açılmaktadır reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna giriş yapabilir sorunsuz hileli olarak oynayabilirsiniz.
ÖZELLİKLER
  • İsim: Galaxy Attack: Alien Shooter
  • Sürüm: 6.03
  • Özellik: Sınırsız kristal ve para hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Durum: Çalışıyor

GALAXY ATTACK: ALİEN SHOOTER HİLELİ MOD APK İNDİR

APK: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ
 

Sponsor Bağlantılar (2)