Farmville 2 Country Escape V11.2.2880 Anahtar Hileli APK

 Farmville 2 Country Escape V11.2.2880 Anahtar Hileli APK
Okunuyor Farmville 2 Country Escape V11.2.2880 Anahtar Hileli APK

Farmville 2 Country Escape oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu apk sayesinde oyunda sınırsız anahtar hileli olarak oynayabilir market bölümünü dilediğiniz gibi kullanarak çifliğinizi geliştirebilirsiniz. Hayalinizdeki çifliği rahatlıkla yaratabilir anahtarları da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Anahtarlar hiç bitmez sınırsızdır dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Farmville 2 Country Escape V11.2.2880 Anahtar Hileli
Farmville 2 Country Escape V11.2.2880 Anahtar Hileli APK

Farmville 2 Country Escape, Android cihazlar için geliştirilmiş bir çiflik kurma oyunlarından biridir. Oyunda ki temel amacınız çiflik kurarak ektiğiniz sebze, yetiştirmiş olduğunuz meyveyi satarak sürekli ticaret yapmak ve çifliğinizi geliştirmek ve para kazanmaktır. Ayrıca çifliğinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve geliştirerek hayalinizdeki çifliği yaratabilirsiniz. Oyunda hayvanları besleyerek süt, et, bal, vb şeyleri de üretebilir ve bunları da görev için veya satmak için kullanabilirsiniz. Eğlenceli ve popüler bir oyun olan bu oyunu hileli olarak aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayıp indirerek oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

TANITIM VİDEO

KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna sorunsuz giriş yapabilir ve oyunu anahtar hileli olarak oynayabilirsiniz.
ÖZELLİKLER
  • İsim: Farmville 2 Country Escape
  • Sürüm: 11.2.2880
  • Özellik: Sınırsız anahtar hileli apk
  • Root: Gerekmez

FARMVİLLE 2 COUNTRY ESCAPE ANAHTAR HİLELİ APK İNDİR

APK: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle