Boxing Star v1.3.1 Hileli Mod APK

 Boxing Star v1.3.1 Hileli Mod APK
Okunuyor Boxing Star v1.3.1 Hileli Mod APK

Boxing Star oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Hileli apk sayesinde defans, atak, ölümsüzlük, süper zırh gibi özelliklere sahip olabilicek ve rakiplerinize karşı herzaman üstünlük kurarak siz kolaylıkla kazanabiliceksiniz.

Boxing Star v1.3.1 Hileli Mod
Boxing Star v1.3.1 Hileli Mod APK

Google Playstore’de sevilerek oynanan boks oyunlarından biri olan Boxing Star oyunu için yapılmış ve yayınlanmış olan bu hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyaçlarınız ve özellikleriniz hileli olarak oynayabiliceksiniz. Yaratmış olduğunuz karekter ile zorlu mücadelelerden galip gelecek ve en iyisi siz olacaksınız. Grafikleri ve oynanış olarak gayet üst düzey bir oyun olan Boxing Star oyununu hileli olarak en son sürümde ve sorunsuz çalışan bu apk indirip oynayabilirsiniz.

Boxing Star v1.3.1 Hileli Mod
Boxing Star v1.3.1 Hileli Mod APK

TANITIM VİDEO

KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI

  1. Oyun cihazınızda yüklü ise silip bu apk kurunuz.
  2. Alternatif indirme bağlantısı eklenmiştir.
  3. İndirme bağlantılarında 5 saniyelik reklam vardır reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapabilirsiniz.
  4. Obb. data dosyasını ilk indirin rar tarzı program ile cihazınızın sistem klasöründe yer alan OBB. klasörünün içerisine atın ardından apk kurun ve oyuna giriş yapın. Keyifli oyunlar dileriz.

ÖZELLİKLER:
İsim: Boxing Star
Sürüm: 1.3.1
Özellik: Defans, Atak, Süper Zırh, Can Hileli, Ölümsüzlük, Hız  vb hileli mod apk
Root: Gerekmez

BOXİNG STAR HİLELİ MOD APK İNDİR

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

OBB:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle