YENİ:

Advertisement

Pocket City v1.1.134 Şehir Kurma Oyunu Hileli APK

Advertisement
 Pocket City v1.1.134 Şehir Kurma Oyunu Hileli APK
Advertisement
Okunuyor Pocket City v1.1.134 Şehir Kurma Oyunu Hileli APK

Pocket City oyunu için yapılmış ve paylaşılmış olan hileli apk bu sayede oyunu hileli bir şekilde oynayabilir ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Hileli apk sayesinde oyundaki paranız sınırsız bir şekilde ve tüm kilitli özellikler açık bir şekilde oynayabiliceksiniz. Bu sayede hayalinizdeki şehiri kurma ve geliştirmede hiç bir engellemeye takılmadan oyundaki şehrinizi yaratabiliceksiniz.

Pocket City v1.1.134 Şehir Kurma Oyunu Hileli
Pocket City v1.1.134 Şehir Kurma Oyunu Hileli APK

Oyun Google Playstore’de Codebrew Games tarafından yayınlanmış ve simülasyon oyunları arasında favori konuma yerleşmiş bir oyun ayrıca oyun 6.99TL den Playstore’de yer edinmektedir. Aşağıdaki indirme bağlantısından indirerek oyunu hileli tüm özellikleri ile oynayabilir ve keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

VİDEO TANITIMI

KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI:
1) Oyunu aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayıp 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk indirip kurulumun yaparak oyuna giriş yapabilirsiniz
2) Alternatif indirme bağlantısı eklenmiş olup sorunsuz çalışmaktadır eğer ilk indirme linki açılmaz veya çalışmaz ise ikinci alternatif indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER:
İsim: Pocket City
Sürüm: 1.1.134
Özellik: Sınırsız para hileli ve tüm özellikler (kilitli) açık.
Root: Gerekmez

İNDİR / DOWNLOAD
APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle