YENİ:

Advertisement

Empire v1.8.73 Para Hileli APK

Advertisement
 Empire v1.8.73 Para Hileli APK
Advertisement
Okunuyor Empire v1.8.73 Para Hileli APK

Empire oyunu için yapılmış ve yayınlanmış olan para hileli apk bu sayede sınırsız bir şekilde paraya sahip olabilicek ve sınırsız para sayesinde oyunda hiç bir sıkıntı çekmeden rahatlıkla oynayabiliceksiniz.

Empire v1.8.73 Para Hileli
Empire v1.8.73 Para Hileli APK

Strateji ve ülke yönetme oyunlarını sevenler için kesinlikle tavsiye ederiz. Hileli apk sayesinde de paranız sınırsız bu sayede shop kısmı dahil bir çok özelliğini kullanabilirsiniz. Oyun Rus yapımı ve Rusya tarihine de değinmektedir.


TANITIM VİDEO

OYUN TANITIMI
Dünyanın en büyük ülkesinin hükümdarı ol ve onu büyük zaferlere taşı! En
önemli devlet kurumlarını, yüzyılın yapılarını yönetin, devletinizi
düşmanlara karşı koruyun, savaşları kazanın, yeni bölgeleri işgal edin
ve yenilmez İmparatorluğunuzu inşa edin!
Bilge ve deneyimli bir lider mi yoksa bir tiran mı olacaksınız? İnsanlar senin hakkında ne hatırlayacak? Sadece size bağlı!Gerçek tarihi oyun “Empire” ı indirebilir ve şimdi ücretsiz oynayabilirsiniz. İsterseniz oyun içi alım yapabilirsiniz. Reklamsız premium oyun versiyonu, oyun içi satın almalar, çok sayıda ipucu ve altın da mağazada mevcut.Oyun hakkında– Rusya tarihinde beşten fazla dönem kuralı– Rusya ve SSCB’nin en parlak liderlerinin kampanyalarını yürütmek– destansı savaşlar ve savaşlar kazanın– Rus tarihinde binden fazla etkinlik hakkında kararlar verin– Stalin, Nickolas II, Zhukov, Peter I ve hatta Putin ol!Bu tarihsel stratejide mutlak gerçekliği ve nesnelliği garanti ediyoruz. Oyunu, Rusya’nın gerçek ve gerçek tarihini bilmek isteyen herkese tavsiye ediyoruz.

OYUN KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI;

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayınız ardından açılacak olan 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını indirip kurulum işlemini yaparak oyuna giriş yapabilirsiniz.
  2. Alternatif link eklenmiştir eğer ilk link açılmaz veya çalışmaz ise ikinci linkten indirme işlemini yapabilirsiniz.

İNDİR / DOWNLOAD   
 İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle