Goddess: Primal Chaos Hileli Mod APK v1.81.25.040200

Sponsor Bağlantılar (1)

Goddess: Primal Chaos için yapılmış ve yayınlamış olan en son sürüm hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

Goddess: Primal Chaos v1.81.25.040200 Hileli Mod
Goddess: Primal Chaos v1.81.25.040200 Hileli Mod APK
Google Playstore'de sevilerek oynanan rol oyunları kategorisinin üst sıralarından hiç düşmeyen oyun olan Goddess Primal Chaos oyunu için yayınlanan bu apk sayesinde oyunda hileli bir şekilde oynayabilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Zorlu pvp savaşları ve zorlu zindanları ile efsane oyunlardan biri olan ve sevilerek oynanan bir oyun olan bu oyun için yayınlanmış olan en son sürüm hileli mod apk bir çok özelliği ile sorunsuz çalışmaktadır. Güncel ve en son sürümdür. Zindanlarda, boslarda ve pvp savaşlarında bu hileyi aktif olarak kullanabilirsiniz.

VİDEO TANITIMI
ÖZELLİKLER
  • İsim: Goddess: Primal Chaos
  • Sürüm: 1.81.25.040200
  • Özellik: Kazanma hileli (zindanları anında bitirirsiniz), saldırı hileli, savunma hileli, canavarların saldırıları karekterinize işlemez, becerileri sınırsız kullanırsınız anında, grafik değiştirme ve fps yükseltme seçeneği eklendi ayarlar kısmında ayarlayın.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirip kurun.
İNDİR / DOWNLOAD 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Sponsor Bağlantılar (2)

2 Yorum

avatar

Oyuna giremiyorsun hata veriyor

avatar

@Serdar Merhaba, oyun yeni sürüme yükseltildiği için bu sürüm ne yazık ki çalışmamaktadır.

Yayın içerisine yapacağınız yorumlar yorum kurallarımıza uymalıdır. Yorum kurallarımızı İNCELEYİN!